Zczuba.tv

Aktualności

Kolejne zwycięstwo !!!

• autor: maciekgajwer, 2014-05-03 18:40

Dnia 3 maja 2014 r. nasz Dwór na wyjeździe podejmował mocny zespół z Haczowa. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Kombornii,ale kto wie jaki wynik byłby gdybyśmy wykorzystywali sytuacje 100 procentowe. Więcej w rozwinięciu...

Mecz rozpoczął się dla nas nie za dobrze. Gospodarze cały czas atakowali a my bezradni wybijaliśmy piłki gdzie popadnie. Co parę minut mieliśmy kontry,ale nie byliśmy w stanie zakończyć je golem. Haczowia zasłużenie zdobyła swojego gola w 30 minucie gry. Po tej bramce nasz Dwór się obudził. Z jedną akcją było coraz lepiej. Efektem tego była bramka do szatni. Obsłużony ładnym podaniem Józefczyk zdobył dla naszej drużyny wyrównującą bramkę. Druga połowa to dominacja Dworu. Już od razu po rozpoczęciu Kombornia zdobyła bramkę. Po wrzutce Józefczyk przyjął sobie piłkę i pięknym strzałem w okienko zdobył swoją drugą bramkę. Kolejne minuty to festiwal niewykorzystywanych sytuacji. My cały czas atakowaliśmy a Haczów nie mógł wymienić nawet paru podań. Dopiero około 80 minuty gospodarze obudzili się,ale było już za późno. Nasza drużyna utrzymała wynik i dalej w tej rundzie nie przegraliśmy żadnego meczu. Gratulacje dla całego klubu i liczymy na powtórkę jutro u seniorów.